Ana Sayfam Yap
Sık Kullanılanlara Ekle
Hakkımızda

2005 Yılından beri Eskişehir de inşaat sektöründe faaliyetlerini yürüten Cancan İnşaat çalışmalarında kaliteyi ve müşterilerini memnun etmeyi prensip olarak kabul etmiştir. Üretim faaliyetlerimiz arasında; konut ve villa inşaatları yer almaktadır. Yapmış olduğu kaliteli çalışmalar, sağladığı referanslar ve konusunda deneyimli uzman kadrosu ile sektörde yıllardır güvenilir olarak tanınmaktadır. Bu güne kadar birçok projeye imza atan şirketimiz, yüzlerce aileye huzurlu ve mutlu yuvalar kazandırmış, firmalara daha fazla kazanç sağlayacak prestijli projeler yapmış ve yapamaya da devam edecektir.

YÖNETİMGrup yönetimi, bugünün ve yarının küresel gereksinimlerini karşılamak için teknik bilgi ve uzmanlık sağlarken, şirketi de, analitik düşünen profesyonellerin oluşturduğu bir takım olarak görüyor.

ÇALIŞMA İLKELERİ Güvenilir ve dürüst çalışma, kaliteli mühendislik hizmetleri verme temeliyle faaliyetlerini sürdüren Cancan İnşaat , tüm müşterilerinin hedeflerini kendi hedefleri olarak benimsemekte, sonuca ulaştırmakta, etkili ve kalıcı mühendislik çözümleri sunmaktadır.

Temel İlke: Mükemmelliyetçilik Nesiller boyu insanlığa hizmet verecek yapılar üretmeye kendini adayan Cancan İnşaat , bu sorumluluğun bilinci içinde, aldığı tüm projeleri sorunsuz ve zamanında yerine getirerek, mükemmelliyetçiliği vazgeçilmez bir ilke olara kabul eder.

Olmazsa Olmaz: İleri Teknoloji Teknoloji, inşaat sektörünün belki de en önemli, olmazsa olmaz unsuru. Çağa ayak uydurmayı, hatta ilerisine geçmeyi öncelikli görevlerden kabul eden Cancan İnşaat , bu amaçla, yüksek teknolojik makina ve ekipmana yönelik yatırım yapmaktan kaçınmaz.

En sağlam yapıtaşı: Takım Cancan İnşaat 'ın inşa ettiği yapılar kadar sağlam bir başka gücü daha var: Uzman kadrosu yani takım... Konu her ne kadar yapı olsa da, insan bilgi ve deneyiminin önemini bilen  Cancan İnşaat , yatırımlarının önemli bir kısmını, konusunda uzman, dinamik elemanlara yöneltmeye özen gösterir.

Vazgeçilmez: Müşteri Sadakati Kurucularının benimsediği değerleri yaşatmayı bir görev bilen Cancan İnşaat , bu bağlamda, özel sektöre ve kamu sektörüne sunduğu çözümlerle, uzun ve köklü ilişkiler kurarak müşteri sadakatini sağlamayı amaç edinmiştir.

 
 
  ADRES: Eski Bağlar mh. Genez Sok. No:16/A Eskişehir
TELEFON: 0.222 322 77 28
E-POSTA: info@cancaninsaat.com